double anal penetration bdsm

Místností se nese její sténání, promíchané s tlumenou hudbou. Rozhlížím se kolem. Mám tyto akce rád. Vždycky se tu potkám s kamarády, seznámím se s novými, vyvedu subinku na vodítku ven, aby taky trochu byla ve společnosti… Když se teď na ni tak dívám, tak si říkám, že jsem si ji hodně dobře vychoval…

“A co je tvojí povinností?” ptal jsem se jí a přitáhnul si ji za řetěz, na který ji vždycky beru do společnosti. Škublo to s ní, je totiž droboučká. Vlasy má dlouhé, černé jako uhel a splétá si je kvůli mně do copu, abych to neměl tak těžké, když se rozhodnu ji za ně tahat.
“Budu se chovat, jak se sluší a patří, můj Pane,” odpověděla pokorně a polohlasně. Snažila se držet rovnováhu a myslím, že jí bylo i docela vedro - měla na sobě latexový oblek, který má jen průstřih v klíně, na zadečku a na bradavkách, vše však jde zapnout.
“Správně. Tak se snaž, ať jsem spokojený,” šeptal jsem jí do ucha a pak jsem jí naznačil, aby si zamotala cop co nejvíce k hlavě. Potom jsem jí podal pudr a latexovou masku černé barvy, stejně jako zbytek jejího obleku. Pomalu a opatrně, aby masku nepoškodila, do ní vklepala pudr a pak si ji nasadila. Měla v tom být celý večer, přesně jak jsem jí poručil.
“Sluší ti to,” řekl jsem a poodstoupil, abych na ni více viděl. Rty měla na zip, dírky na dýchání pro nos a také na oči. Dívala se dolů na podlahu, k mým nohám. Pamatuji si její vůni, která se spojila s gumovým pachem. Tu kombinaci na ní zbožňuji.


“Děkuji Vám, můj Pane,” řekla skromně a pořád upínala oči na podlahu. Ukázal jsem kousek od ní, kde byly na zemi položeny latexové kozačky. Ty si předtím hezky vyleštila. Neměla to dost rychle, takže jsem jí zmlátil zadek rákoskou, až na něm měla zarudlé čáry, ne však krvavé. Takové ty krásné, při kterých si na mě několik následujících dní vzpomene. Nemohl jsem se dočkat okamžiku, kdy řeknu, aby si sedla. Poodstoupila a začala si je nazouvat na předem nalubrikovaný latex. Vklouzla do nich lehce, ale vysunout si je až nad kolena jí dalo docela práce. Trošku se na těch podpatcích kývala, ale když viděla, jak mi sklouzla ruka podél těla, tak se začala víc snažit. Toto gesto na ni začalo fungovat docela rychle. Kozačky jsou nádherné a na jejích hubených nohách vypadaly skvěle. Ještě jsem jí na ruce dal “rukavice”, které nemají prsty, ale vypadají spíš jako dvě velké boule na rukách. Tímto jsem si zajistil, že se ničeho a nikoho nedotkne. Pustil jsem vodítko a sednul  si na křesílko.

“Projdi se přede mnou, ještě než vyrazíme…” řekl jsem potichu a ona se pomalými kroky prošla po místnosti. Hezky nakračovala a vlnila boky, hlavu skloněnou a ruce za zády. I když je to jen moje otrokyně, musel jsem ji obdivovat, jak to hezky zvládla.
“A teď se vrať,” přikázal jsem jen tak mimochodem a ona se ladně otočila a šla směrem ke mně. Když stála kousek od křesílka, ukázal jsem na druhé.
“Posaď se.” Viděl jsem, jak se téměř neviditelně zachvěla a pousmál jsem se - moc dobře věděla, co ji čeká.
“Děkuji Vám, Pane,”  odpověděla, ale já jsem věděl, že by udělala vše proto, aby mohla stát. Pomalu si usedla a škubla sebou, když plnou vahou dosedla na polstrování. Nevydala ani hlásku, ale viděl jsem to na ní. Stoupnul jsem si, došel k ní a škubl jí za vodítko tak, že se zase postavila a zalapala po dechu. Zaslechl jsem skřípění podpatků.
“Tak tebe to bolí?” šeptal jsem jí do ucha. Zapnul jsem jí zip v klíně.
“Tak to si pak vyřídíme, už nemáme čas. A teď jdi…” naznačil jsem pohybem ruky směr dopředu. Ani nedutala a šla ke dveřím. Vzal jsem si černý kabát, aby mi nebyla zima. Prošli jsme společně dveřmi. Podpatky jí na příjezdové cestě pěkně klapaly. Bydlím na samotě, takže ji nikdo nevidí. Blížili jsme se k mé černé limuzíně, kde už čekal řidič a nedal nijak najevo, že by byl překvapen, koho si vedu. Byl předem obeznámen s tím, kam pojedeme. Dovedl jsem si ji až ke dveřím pěkně před sebou a stáhnul vodítko na minimum.
“Sedni si,” řekl jsem s pokřiveným úsměvem a díval jsem se, jak zaúpěla, když si sedla, snažila se ale dělat, jakoby nic. Už mě naštvala, víc to zkazit nemůže. Sednul jsem si za ní.
“Jeď,” pokynul jsem řidiči, ten zatáhnul okénko a my měli soukromí.
“Bude tam spousta lidí a půjčím tě, jak jsme se předtím dohodli. Chci tě vidět s více muži, otroky… A možná i s ženami,” seznamoval jsem ji s programem a ona se celou dobu dívala jen na podlahu limuzíny.
“Ano Pane, obeznámil jste mě s tím a udělám vše pro to, aby se Vám to líbilo,” řekla svým krásným hlasem. Čekal jsem. “A nikoho se nebudu dotýkat.”
“Správně. A?.”
“A nebudu mluvit, můj Pane,” dodala a upínala pohled na podlahu. Zvednul jsem ji za bradu a zapnul jí zip i na ústech.
“Ano, to nebudeš.”

A opravdu splnila má očekávání… Když ji vidím, jak sedí na jednom muži a klečí u ní ještě druhý a oba jsou přímo v ní, začínám se potit a stojí mi, jak ještě nikdy. Hlavou mi prolétne, že to je jen experiment a že to zvládá dobře na to, že při vstupu vypadala docela nervózně.

Vešli jsme do sklepní místnosti a zábava byla v plném proudu. U baru bylo několik dam, které měly, stejně jako já, na vodítku své sub, jak ženy, tak muže. Ti jim dělali podnožky nebo poslušně stáli po jejich boku, připraveni jim kdykoliv posloužit. Totéž dělali i jiní na jiné straně místnosti, kde na gauči seděly jejich paní, bavily se mezi sebou a típaly si o ně cigarety. Dominujícím zase nosily pití jejich sub. Vše, jak má být. V pozadí hrála klidná hudba a všichni se dobře bavili. Světlo bylo tlumené. Moje subinka se dívala pořád do země, ruce v rukavicích spuštěny dolů a krásné držení těla.
“Znovu - co nesmíš dělat?” dotíral jsem na ni.
“Nesmím s nikým mluvit a nikoho se dotýkat, můj Pane,” odrecitovala, i když trochu nervózně a já jí trochu povolil vodítko. Přivedl jsem si ji za svými dvěma známými, které seděly ještě s kamarádkou u onoho stolu s “taburetky”. Dámy mě už zdálky zdravily a dívaly se na můj doprovod.
“Ahoj Davide! Tak konečně jsi dorazil, to byla doba!” mávala na mě jedna a jen tak mimochodem práskla svého sub přes zadek důtkami. Obě byly v černém, i když Madam Andrea měla i něco málo červené. Moje sub si stoupnla vedle mě, a když jsem spustil ruku k pasu, klekla si ke křesílku, které stálo u gauče. Dámy se na mě uznale podívaly a ani mi nemusely říkat, že má způsoby, jak se sluší a patří.
“Já nikdy nechodím pozdě,” řekl jsem trochu odměřeně, ale věděl jsem, že si dámy dělaly legraci. A potvrdilo se mi to, protože sotva jsem to dořekl a asi i při pohledu na můj pohoršený obličej se hned začaly smát.
“Vždyť my víme, prosím tebe…” smála se Betty. Sedl jsem si a místo na opěrku jsem dal loket subince za krk. Trochu ho protáhla, aby to pro mě bylo ještě pohodlnější. Betty sundala nohy ze svého otroka a trochu ho nakopla.
“Buď trochu užtečný a přines tady Davidovi něco k pití… Piješ pořád whisky?” podívala se na mě jakoby mimochodem. Přikývnul jsem. Otrok se hned s děkovným zamumláním zvedl a odběhl. Byl až na krátké latexové kalhoty nahý a měl masku na obličeji.
“Zrovinka jsme si tu s Betty říkaly, že by nebylo špatné vyzkoušet, co ta tvoje vydrží a že bys nám ji půjčil, jak jsme se domlouvali.” Poslouchal jsem, jestli budou stále stejné podmínky a čekal na skleničku. Ta se mi za chvilku objevila v ruce. Otrok mi ji mlčky podal a Betty si ho zavolala.
“Trvalo ti to nějak moc dlouho…” praštila ho znovu důtkami, tentokrát přes ruce. “A teď na čtyři!” poručila mu. Opět jí děkoval, padl na všechny čtyři a Betty si na něj opět dala nohy. Madam Andrea mluvila dál, jakoby ke scéně vůbec nedošlo.
“Udělají jí to oba najednou a do všech děr, jasné? A my bysme si s ní taky pohrály, ty se můžeš jen dívat,” dívala se na mě vyčkávavě. Cítil jsem pod loktem, jak se moje podpěrka trochu zachvěla.
“Ano, jak jsme se domluvili. Půjčím vám ji a budu se dívat, akorát ona má zakázáno mluvit a dotýkat se, takže to budou muset dělat oni nebo vy,” řekl jsem svou podmínku. Obě se na sebe spokojeně podívaly a Betty si zapálila další cigaretu.
“Já si myslím, že není už o čem mluvit.” Stoupal mi adrenalin a moc jsem se těšil.

Betty se k nim vrhne a poplácá ji po mušličce. Moje subinka zasténá a snaží se vstřebat oba otroky, které má teď zrovna v análu. Museli jsme ji na to hodně připravit a natřít, ale nakonec to zvládla. Je opřená o ruce nad jedním otrokem, druhý u ní stále klečí, ale odsunul se tak, aby nevyklouzl, ale aby jeho Madam mohla praštit moji subinku.

Poté, co Betty dokouřila, jsme se zvedli, ony přikázaly otrokům, aby si stoupli a vyšli jsme dalšími dveřmi na chodbičku, která končila trojími dveřmi. Madam Andrea ukázala na zem k jedněm dveřím a oba otroci si lehli za sebe, aby po nich dámy mohly přejít. Počkal jsem a pak, když je následovali, jsem před sebe strkal subinku. V pokoji bylo mimo jiné i malé vyvýšené pódium s polštářky a kufřík s hračkami, připravený speciálně pro nás. Zavřel jsem a rozhlížel se. Pustil jsem vodítko a pokynul jí, aby šla doprostřed místnosti.
“Ty, lehni na záda…” řekla Madam Andrea mojí subince. “A ty-“ ukázala na svého otroka. “Ty si s ní budeš hrát.” dořekla a dívala se na ni.
“Ano, Madam Andreo,” řekl její sub a vystoupil si na pódium, jak jsem si to nazval, a sedl si. Moje hračka šla za ním a lehla si okamžitě na záda, ruce podél těla a kolena mírně od sebe.
“Rozepni jí zip a ty nemluv,” řekla Betty a típla si o svého otroka téměř vykouřenou cigaretu. Pak otevřela kufřík a vybrala lubrikační gel a silikonový vibrátor s dráždidlem na klitoris, nezapoměla ale také na roztahovák.
“To budeš potřebovat…” usmívala se pro sebe a já si zatím sedl na postel, abych měl výhled. Otrok se už věnoval jejím bradavkám a když jsem viděl, jak držela, začala mi do něj pořádně proudit krev. Betty mezitím s Madam Andreou už rozeply zip na jejím klíně, natřely její dírky gelem a pak zaply dráždítko na klitoris, které mé sub pomalu přiložily a dráždily ji. Ona se ani neprola, ale viděl jsem, jak se jí nohy třásly rozkoší. Otrok Madam Andrey ji lízal a sál bradavky a ona byla po chviličce tak připravená, že jsem viděl, jak do ní vmžiku vklouznul vibrátor. Obě pak předaly vibrátor otrokovi Betty a ten ho zapnul a vystupňoval pulzace téměř na vrchol.

Téměř cítím, jak se třese, když je v sobě cítí oba najednou. Je to tak krásně vzrušující… Sleduju to bez mrknutí oka, ale uvnitř to ve mně vře. Nejradši bych na ni skočil, ale umím se ovládat. Jsem ale zvědavý, jak se bude ovláda ona.

Poté, co moje subinka téměř byla, což nesmí, odehnaly dámy otroka, nasadily jí roztahovák a vzaly si na hraní druhý vibrátor, tentokrát bez dráždidla na klitoris. Oba najednou jí ho tam zastrčily a to už se trochu prohnula.
“Přines důtky!” křikla Madam Andrea na svého otroka a ten okamžitě vystřelil, popadl je a pak jí je s uctivou poklonou podal. Vyškubla mu je z rukou a jemně ji švihla přes klitoris. A pak ještě. A ještě jednou. Pak důtky odhodila a zasunovala a vysunovala společně s Betty vibrátory, každá v jiném rytmu. Dovedy ji až téměř do agónie, ale pak přestaly.
“Ty-“ ukázala Betty na svého otroka. “- Si lehneš pod ni a zasuneš ho do ní.” Pak ho chytila za ptáka a viděla, že je napůl postavený. Několika pohyby s ním udělala hotové kouzlo. “A tobě radím, abys ho měl postaveného, protože se nechci zdržovat,” mluvila dál na otroka paní Andrey. Zmiňovaná si nasazovala strapon a brala z kufříku ještě jeden pro Betty. Pak si stoupla a luskla. Bettynin otrok si lehl na záda a moje subinka si nad něj klekla. Druhý otrok k ní přistoupil.
“Běžte do ní!” křikla na něj Madam Andrea a oba do ní postupně zasunuli. Téměř jsem viděl, jak se jejich penisy o sebe uvnitř třou. Zasténala a snažila se nehýbat. Oba do ní bušili tak, jak to v dané situaci šlo a dámy se na ně dívaly.

Dívám se, jak z ní teče pot a vím, jak se musí v tom latexu vařit. Vytahuju ho a honím si ho při pohledu na celý ten výjev - obě dominy se totiž právě začaly líbat. Když je vidím, jak jsou žhavé a hned vedle nich tu moji, tak se už těžko ovládám.

Betty, která si zrovna nasadila strapon, a Madam Andrea si klekly každá z jedné strany k ústům mé sub a postupně jí zasunovaly strapony do úst a vysunovaly je ven. Nutily ji tak napodobovat orální sex s dalšími dvěma muži. Oba otroci se střídali v rychlých a pomalých pohybech. Byl to nádherný pohled. Obě s ní mluvily a říkaly jí, jaká je děvka, že si to dokáže nechat udělat tolika ptáky. Madam Andrea ji pleskala umělákem po obličeji a plivala na ni.
“Ven!” zvelela Betty a oba otroci je vysunuli ven a čekali. Betty pak vzala silikonový lubrikant s análním kolíčkem a začala ji postupně roztahovat…

Několikrát dostříknu před sebe na podlahu. Myslím, že bychom si to měli co nejdříve zopakovat. A možná že ukážu své subince už po cestě domů, komu opravdu patří…

 

erven murna - Rov slon
MyDreams VPS server
War Forum | Potápění | IT trička | Design Board | FastFood Recenze | Ultra-HD voyeurs porn | XXL Sex | Rychlá půjčka | Adult Hosting | Stavební dozor | Neko Porn Alexis Crystal | VPS servery | Hromadný email | Natáčení porna | WebHosting | Azyl pro milence | Ubytování Klínovec | Hodinový manžel Beroun | Strap-on